ĮSPĖJIMAS: Informuojame, kad svetainė tvarko asmens duomenis ir naudojasi "slapukais".
Tęsdami naudojimasi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 Lietuviškai
MENU

test_shinglas_LT.jpg


Aptarnavimo centro telefonas:

8 (644) 35749

Naujienos

  »     »   Akcija "Uždenk 10 stogų po 250 kv.m. ir gauk pneumatinę viniakalę dovanų"!

Akcija "Uždenk 10 stogų po 250 kv.m. ir gauk pneumatinę viniakalę dovanų"!

news_photo.jpgAkcijos taisyklės:

 1. Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Mida LT“;
 2. Akcijos trukmė – nuo 2016 07 01 iki 2016 12 01 dienos;
 3. Akcijos prizas – pneumatinė viniakalė bituminėms čerpėms (su kompresoriumi). Akcijos prizų tiekėjas ir partneris - UAB „OTTENSTEN“. Prizo vertė ~650 eurų.
 4. Akcija galioja perkant tik „Shinglas“ bitumines čerpes.
 5. Akcija galioja tik rangovams, kurie vykdo veiklą pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
 6. Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys „Shinglas“ bitumines čerpes iš organizatoriaus atstovaujamų prekybos partnerių.

Akcijos eiga:

 1. Rangovai, uždengę stogą bituminėmis čerpėmis „Shinglas“, informaciją apie atliktus darbus nedelsdami registruoja 
  elektroniniu paštu Promo.shinglas@technonicol.lt Būtina pateikti dangos įsigijimo dokumentus, objekto nuotraukas bei adresą. Gavus organizatorių patvirtinimą apie kokybiškai atliktus darbus, objektas yra registruojamas.
 2. Registruojami visi įgyvendinti projektai, nepriklausomai nuo jų apimties ir kiekio – daugiausiai stogų uždengę rangovai bus apdovanojami vertingais paguodos prizais.

Bendrosios UAB „Mida LT“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Mida LT“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Mida LT“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Mida LT“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Mida LT“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai;
 2. UAB „Mida LT“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Mida LT“ atstovų klaidingai parduotas prekes;
 4. Akcijoms priklausančių prekių ir prizų kiekis yra ribotas.
 5. Nugalėtojai apie laimėjimus yra informuojami asmeniškai.
 6. Akcijų prizai į pinigus arba kitus prizus nekeičiami.
 7. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas kokiais nors mokesčiais, UAB „Mida LT“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms;
 8. Kad sužinotų Akcijos rezultatus, UAB „Mida LT“ turi teisę naudotis Akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teisės juos paviešinti;
 9. UAB „Mida LT“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, bet informaciją apie tai atsiųsdama elektroniniu paštu.
 10. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 11. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba perduoti tretiesiems asmenims bet kokio tipo informaciją apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 12. Dalyvavimas UAB „Mida LT“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.
 13. Visa informaciją apie UAB „Mida LT“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Mida LT“ interneto tinklapyjewww.shinglas.comwww.mida.lt.
 14. Visus klausimus susijusius su akcija, galite rašyti adresu Promo.shinglas@technonicol.lt arba skambinti šiuo telefonu +37067766761.

atgal

MIDA LT, UAB
Visos steisės saugomos © 2011-2016
Adresas: Gamyklos g. 19, Gargždai LT-96155
Tel.: +370 700 44722 
Faks.: +370 46 455 167, el. p.: info@mida.lt 
Įm. k.: 110433047
PVM mok. k.: LT104330410