ĮSPĖJIMAS: Informuojame, kad svetainė tvarko asmens duomenis ir naudojasi "slapukais".
Tęsdami naudojimasi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 Lietuviškai
MENU

test_shinglas_LT.jpg


Aptarnavimo centro telefonas:

8 (644) 35749

Naujienos

  »     »   Ateities stogų paskirtis – ne tik saugoti namus, bet ir juos puošti

Ateities stogų paskirtis – ne tik saugoti namus, bet ir juos puošti

Stogas – ne tik viena svarbiausių namo dalių, tačiau ir gyvenimo būdo, gero skonio atspindys, daug pasakantis apie šeimininką. Tai pagrindinė namo puošmena! Būtent todėl gamintojai neriasi iš kailio siūlydami vis įmantresnes, originalesnes formas, unikalias spalvas bei tobulina esamų gaminių charakteristikas. Šiandienos vartotojui vis svarbesniais tampa ne tik estetikos ir ilgaamžiškumo, tačiau ir tvarios gamybos, draugiškumo aplinkai (angl. eco-friendly) aspektai. Svarbi ne tik besąlygiška kokybė, bet ir jausmas, kad priimdamas svarbų sprendimą – koks bus ir kaip Tavo namas atrodys ilgus metus – gali pasirinkti: kiek draugiškas aplinkai yra produktas, kiek atliekų teks išmesti uždengus stogą? Galų gale – ar galėsi mėgautis tyla ir ramybe savo namuose? Į šiuos klausimus atsakymus turime ir džiaugiamės galėdami pristatyti PREMIUM čerpių kolekciją, kuri ne tik suteikia unikalių, išskirtinių spalvų bei formų pasirinkimo galimybę, bet ir verčia naują puslapį bituminių stogo dangų gamybos istorijoje.

Trijų bei dviejų sluoksnių laminuotos čerpės – neabejotina modernių, aplinką tausojančių bei namo estetinį vaizdą kuriančių stogo dangų ateitis.
Ne tik dėl gamybai naudojamų žaliavų kokybės, bet ir dėl daugiasluoksnės struktūros čerpės pasižymi padidintu atsparumu ir ilgaamžiškumu, puikiomis hidroizoliacinėmis savybėmis.

Laminuotos bituminės čerpės sudarytos iš keletos sluoksnių aukščiausios kokybės čerpių, kurios gamybos metu yra suklijuojamos polimerine bitumine mase. Šių čerpių viršutinis sluoksnis saugo dangą nuo atmosferos poveikio, o apatinių sluoksnių neveikia UV spinduliai ir krituliai, dėl to dvigubai pailgėja dangos tarnavimo laikas.

Čerpių kolekcija TOP

CONTINENT serija – trisluoksnės laminuotos čerpės, suteikiančios stogui 3D efektą. Kolekcijos spalvos išskirtinės, puikiai derančios prie aplinkos ir darančios įspūdį net išrankiausiam vartotojui.

1.JPG

Serija WESTERN – nauja, patentuota dvisluoksnių laminuotų čerpių forma, savyje talpinanti klasikos dvelksmą ir pažangias technologijas. Kolekcijoje yra keturios unikalios spalvos, derančios gamtos ar pušyno fone.

2.JPG

Čerpės JAZZ – taipogi laminuotos, dvisluoksnės čerpės, žaižaruojančios nepakartojamomis spalvomis bei kuriančios originalią architektūrinę namo išraišką.

3.JPG

COUNTRY kolekcijos čerpės primena natūralių medžiagų dangą, kolekcijoje yra daug pabarsto atspalvių - puikus estetikos, kokybės ir gerų techninių parametrų derinys.

4.JPG

Dvisluoksnės laminuotos RANCHO kolekcijos čerpės prieinamos kiekvienam statytojui, o spalvos ir faktūros reljefas leidžia pabrėžti statinio individualumą ir išbaigtumą.

5.JPG

Daugiau apie gaminius galite sužinoti čia


atgal

MIDA LT, UAB
Visos steisės saugomos © 2011-2016
Adresas: Gamyklos g. 19, Gargždai LT-96155
Tel.: +370 700 44722 
Faks.: +370 46 455 167, el. p.: info@mida.lt 
Įm. k.: 110433047
PVM mok. k.: LT104330410