APIE MUS

STOGŲ IR HIDROIZOLIACIJOS EKSPERTAI

MIDA turi vienintelę gamyklą Baltijos šalyse, kurioje yra gaminamos bituminės ir polimerinės bituminės dangos stogams bei pastatų hidroizoliacija.

Taip pat gaminame įvairių spalvų, modifikacijų, storio ir geometrinių formų bitumines čerpes. Taip pat gaminame savilipes ritinines dangas, kurios skirtos šlaitiniams ir plokštiems stogams įrengti. Šiame segmente esame vieni iš rinkos lyderių pasaulyje.

NOVATORIŠKI

Siekdami sukurti ateities reikalavimus atitinkančius pastatus, naudojame naujausius mokslinius sprendimus.

EFEKTYVUMAS

Siūlome tarpusavyje susijusius produktus, kurie leidžia užtikrinti vieną sprendimą viso pastato efektyvumui gerinti.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Kadangi visuose procesuose yra diegiami aukščiausi kokybės standartai, tai mums leidžia užtikrinti sumanesnius sprendimus.

SOCIALIAI ATSAKINGI

Nuolat ieškome galimybių maksimaliai sumažinti energijos suvartojimą ir anglies dvideginio išmetimą.

Mūsų vertybės

ŽMONĖS

Motyvuota ir patyrusi profesionalų komanda. Įmonės vidinė kultūra yra paremta jaukia atmosfera darbe, abipuse pagarba bendraujant ir pasitikėjimu komanda.

KLIENTAI

Yra bet kurios veiklos svarbiausias elementas.

SPRENDIMAI

Efektyvūs, patikimi, finansiškai naudingi ir draugiški aplinkai.

SOCIALIAI ATSAKINGAS POŽIŪRIS

Nuolat ieškome sprendimų, kaip tapti kuo draugiškesniais aplinkai ir padėti vietos bendruomenei. Pavyzdžiui, perdirbame medžiagų atliekas, jau daugelį metų remiame būsimus architektus, investuojame į gamyklos įrangą siekdami padidinti našumą ir užtikrinti ekologiškesnį gamybos procesą.
MŪSŲ TIKSLAS IR VIZIJA

TAPTI BESĄLYGIŠKU LYDERIU

Tikimės pasiekti užsibrėžtus tikslus atsižvelgdami į mūsų klientų poreikius, skatindami efektyvų aukštos kvalifikacijos specialistų darbą, diegdami naujausias technologijas ir sistemingai plėtodami įmonę.

  • Sumontuoti bet kokį stogą per trumpiausią įmanomą laiką
  • Aukšta kokybė, atitinkanti poreikius
  • Nepermokėti už nereikalingas funkcijas
TECHNINĖ PAGALBA

Techninės konsultacijos dėl produktų, projektų ir statybinių sprendimų parinkimo. Techninės dokumentacijos rengimas ir priėmimas – svarbiausių charakteristikų deklaracijos, duomenų lapai, saugos duomenų lapai, produkto projekto specifikacijos (DOP, TDS, SDS, PDS) ir kt. Praktiniai seminarai, seminarai, meistriškumo kursai ir objektų priežiūra. Skundų nagrinėjimas ir geriausio sprendimo paieška. Garantija ir garantinių įsipareigojimų vykdymas medžiagoms ir statybiniams sprendimams.

INTERNETINĖS PASLAUGOS

INTERNETINĖS TECHNINĖS PAGALBOS PRIEMONĖS

INTERNETINIAI IŠTEKLIAI PRODUKTŲ UŽSAKYMAMS IR PARAIŠKŲ APDOROJIMUI

Statybos sprendimų pasirinkimas internetu. Galimybė gauti įvairią medžiagą ir dokumentaciją, reklaminę medžiagą, naudojimo vadovus ir produktų pristatymus.

PRAŠOME KREIPTIS, JEI TURITE KLAUSIMŲ

Klauskite ir mūsų specialistai Jums atsakys.